Promosyon Ürünleri

Promosyon Selfie Ürünleri

Sosyal medya hesaplarının hızla yaygınlaşması, akıllı telefonlara ön kameranın eklenmesi, piyasada selfie çubuklarına olan ilgiyi de oldukça arttırmıştır.

Selfie çubuğu, el monopodlarına uzatma çubuğu ve entegre bluetooth’un eklenmesi ile geliştirilmiş ve firmalar tarafından ürünün yaygın kullanımı nedeniyle çok tercih edilen teknolojik bir promosyon ürünüdür.

Doyuk promosyon olarak, firmamızda beğeninize sunulan promosyon toptan selfie çubuğu, çok çeşitli renklerdedir. Maksimum taşıma kapasitesi 500 g olan çubuklar, 110 cm'ye kadar uzayabilirler. Kapalı durumda iken sadece 22 cm boyutunda olan bu çubukları cebinizde de taşımanız mümkündür. Üzerinde bulunan hareketli kafa çıkabilir ve kolaylıkla telefonun çekim açısı ayarlanabilir.

Aletin çubuk kısmına basılacak firmanızın logosu veya ürününüz, kaliteli baskı malzemesi kullanılarak basılacağından uzun süreli kullanma sonucu aşınmaz ve zarar görmez. Özellikle yılbaşı promosyon dönemlerinde çok rağbet gören selfie çubukları ile firmanızın ve ürünlerinizin tanıtımı çok daha düşük bir bütçeyle ve etkili bir yoldan yapılacaktır.

Toptan selfie çubuğu fiyatlarına ulaşmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Dolphin Dizayn İnstagram Sayfası Dolphin Dizayn İnstagram Sayfası