Promosyon Ürünleri

Promosyon Ajanda

Normal hayatta olduğu kadar, iş hayatında da zamanı etkili kullanmak ve planlamak çok önemlidir. Bu nedenle de her ne kadar bilgisayarlar size her şeyi hatırlatsa da, iş hayatında mutlaka herkesin masasında bulunan temel ürün; bir ajandadır.

Firmamızda bulunan promosyon ajandaların iç sayfalarının dizaynı, tamamen sizin isteğinize bağlıdır. Sayfalar, günlük veya haftalık olabilir, ancak iş yerinde kullanılacaksa günlük olması tercih edilir. Ajandalar yıllık olarak basıldığından, eğer o yıl hediye ettiğiniz kişi tarafından kullanılmayacaksa önemini yitirebilir. Bunun için bazı firmalar tarihsiz sayfaları olan ajanda bastırarak, bunun bir defter gibi uzun süre kullanılmasını da sağlayabilirler. Özellikle renkli ve lastikli defterler popüler promosyon defterlerdir.

Firmamız en bilinen promosyon ürünü olan promosyon ajanda ve promosyon defter konusunda genellikle stoklu çalışmaktadır. Ancak eğer siparişiniz stoklarımızda yoksa en kısa sürede hazırlanacak ve size teslim edilecektir. Ajandanın üzerinde yer alan firma logonuz dilediğiniz renk ve boyutta kaliteli baskı malzemesi ile basılacaktır. Sayfada bulunan ürünlerden zevkinize uygun olanı seçebilir ve promosyon ajanda fiyatları ya da sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dolphin Dizayn İnstagram Sayfası Dolphin Dizayn İnstagram Sayfası