Promosyon Ürünleri

Promosyon Ürünleri
Promosyon Mouse & Mousepad
Mouse, kullanım alanının yaygınlığından dolayı, günümüzde en çok tercih edilen promosyon malzemesidir. Promosyon mouse, uygun bölümüne kaliteli baskı malzemesi ve özel tekniklerle uzun süre kullanılsa da hasar görmeyecek şekilde basılacak firma logonuz aracılığı ile markanızın hedef kitleye kolay yoldan ulaşmasını sağlayacaktır.

Firmamızda promosyon ürünler arasında yer alan mouselar; isteğinize göre kablolu veya kablosuz kullanıma uygun, özel tasarımları ile dikkat çeken mouselardır. Kablolu mouseların tıklanma sayısı 3 milyon iken, kablosuz mouselarda bu sayı 1 milyondur. Futbol topu, hello kitty, golf topu, araba, basket topu veya araba lastiği gibi özel dizayn mouselarda ise bu sayı 500.000 adete düşer. Kablolu mouse ürünlerimiz cam masa gibi yansıtıcı özelliği olan yüzeyler dışında, mouse pad olmadan da çalışabilirler.

Firmamızın ihracatını sağladığı promosyon mouse örneklerini inceleyebilir, fiyat bilgisi ya da sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

" >

Mouse, kullanım alanının yaygınlığından dolayı, günümüzde…

Promosyon Ürünleri
Promosyon Yapboz (Puzzle)
İlgi çekici ürünler ile promosyon ürünlerinizi hazırlatmak istiyorsanız puzzle olarak da bilinen yapbozlar oldukça farklı bir seçim olacaktır. Kullanılmasını istediğiniz resim, fotoğraf veya herhangi bir görsel Doyuk Promosyon kalitesi ile yapboz haline getirilebilmektedir. Promosyon puzzle ürünlerini her sektörde kullanabilirsiniz. Hitap ettiğiniz kitlenin yaş ortalaması ne olursa olsun bu eğlenceli ürün ile oldukça dikkat çekebilirsiniz.

Toptan puzzle baskılarında özel fiyatlar ile sizlere yardımcı oluyoruz. Özel tasarım olan puzzleların kaç parça olmasını istiyorsanız o kadar sayıda üretim yapabilmekteyiz. İstediğiniz parça sayısında ve miktarda promosyon ürünlerinizi ücretsiz olarak adresinize kargoluyoruz. Ayrıntılı bilgi almak için firmamızı arayarak fiyat ve teslim tarihi konusunda kesin bilgilere ulaşabilirsiniz.

" >

İlgi çekici ürünler ile promosyon ürünlerinizi hazırlatmak…

Promosyon Ürünleri
Promosyon Rozet & Magnet & Bardak Altlığı
Firmanıza özel olarak üretilen magnetler müşterilerinizin metal ürünlerinin üzerini süslesin istemez miydiniz? En farklı ve en özel tasarımlar ile en kaliteli magnet promosyon ürünlerine sahip olabilirsiniz. Özellikle gıda sektöründe çalışan firmaların promosyon ürünleri arasında en çok tercih ettikleri ürünler arasında yer alan bu magnetler ile siz de hizmet ettiğiniz müşterilerinizin dolaplarında yerinizi alabilirsiniz.

Magnetler çoğunlukla süs eşyası olarak da kullanıldıkları için şirketinizi temsil edecek en özel tasarımlı magnetler ile reklamınızı en harika şekilde yapabilirsiniz. Bu sayede hem isminizi daha fazla duyurmuş olursunuz hem de tercih edilme oranınızı arttırırsınız. En uygun fiyatlar ile sahip olacağınız magnetler Doyuk Promosyon'un uzman kadrosu bilgisinde Türkiye’nin her yerine ücretsiz olarak gönderiliyor.

Kullanılan malzeme: Soft PVC
2 boyutlu üretim yapılır.

" >

Firmanıza özel olarak üretilen magnetler müşterilerinizin…

Promosyon Ürünleri
Promosyon Kupa
Şirketinizi her an her yerde hatırlatacak bir promosyon ürün hazırlatmak istiyorsanız promosyon kupa bardak seçenekleri size en orijinal fikirleri verecektir. Masa başında çalışan müşterilerinizin masasında hazırlatmış olduğunuz promosyon kupa ürünleri ile her zaman göz önünde bulunabilirsiniz.

Promosyon bardak ürünlerinde bardakların üzerine firmanızın ismini ve logosunu gösterişli bir şekilde basılacaktır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun Doyuk Promosyon toptan kupa bardak kargolarınızı size en hızlı ve en sağlam şekilde gönderecektir. Ayrıca promosyon bardak fiyatları üzerine ödemek için kargo ücretini düşünmenize gerek yok. Ürünleriniz size ücretsiz olarak gönderilecektir. Firmanız için en farklı seçeneklere en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

" >

Şirketinizi her an her yerde hatırlatacak bir promosyon ürün…

Promosyon Ürünleri
Promosyon Selfie Ürünleri
Sosyal medya hesaplarının hızla yaygınlaşması, akıllı telefonlara ön kameranın eklenmesi, piyasada selfie çubuklarına olan ilgiyi de oldukça arttırmıştır.

Selfie çubuğu, el monopodlarına uzatma çubuğu ve entegre bluetooth’un eklenmesi ile geliştirilmiş ve firmalar tarafından ürünün yaygın kullanımı nedeniyle çok tercih edilen teknolojik bir promosyon ürünüdür.

Doyuk promosyon olarak, firmamızda beğeninize sunulan promosyon toptan selfie çubuğu, çok çeşitli renklerdedir. Maksimum taşıma kapasitesi 500 g olan çubuklar, 110 cm'ye kadar uzayabilirler. Kapalı durumda iken sadece 22 cm boyutunda olan bu çubukları cebinizde de taşımanız mümkündür. Üzerinde bulunan hareketli kafa çıkabilir ve kolaylıkla telefonun çekim açısı ayarlanabilir.

Aletin çubuk kısmına basılacak firmanızın logosu veya ürününüz, kaliteli baskı malzemesi kullanılarak basılacağından uzun süreli kullanma sonucu aşınmaz ve zarar görmez. Özellikle yılbaşı promosyon dönemlerinde çok rağbet gören selfie çubukları ile firmanızın ve ürünlerinizin tanıtımı çok daha düşük bir bütçeyle ve etkili bir yoldan yapılacaktır.

Toptan selfie çubuğu fiyatlarına ulaşmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

" >

Sosyal medya hesaplarının hızla yaygınlaşması, akıllı…

Promosyon Ürünleri
Promosyon Anahtarlık
Firmanıza en uyacak promosyon ürünün anahtarlık olduğunu düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. İhtiyacınız olan en farklı promosyon anahtarlık ürünlerine Doyuk Promosyon ile ulaşabilirsiniz. Sektörünüze en uygun görsele sahip anahtarlıklar ile müşterilerinizin dikkatini çekecek ürünler yaptırabilirsiniz.

Toptan anahtarlık ürünlerinde istediğiniz sayıda PVC malzemeli anahtarlıklar yapılmaktadır. Özel tasarımlar ile dizayn edilen promosyon anahtarlık fiyatları başka hiçbir yerde bulamayacağınız en özel indirimlerle sizleri bekliyor. Minimum 100 adet olarak hazırlatabildiğiniz ürünler hiçbir kargo ücreti ödemenize gerek kalmadan sahip olabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz anahtarlıkları isterseniz 2 boyutlu isterseniz de 3 boyutlu olarak hazırlatabilirsiniz. Aklınızdaki anahtarlığı hayata geçirmek için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

" >

Firmanıza en uyacak promosyon ürünün anahtarlık olduğunu…

Promosyon Ürünleri
Promosyon Ajanda
Normal hayatta olduğu kadar, iş hayatında da zamanı etkili kullanmak ve planlamak çok önemlidir. Bu nedenle de her ne kadar bilgisayarlar size her şeyi hatırlatsa da, iş hayatında mutlaka herkesin masasında bulunan temel ürün; bir ajandadır.

Firmamızda bulunan promosyon ajandaların iç sayfalarının dizaynı, tamamen sizin isteğinize bağlıdır. Sayfalar, günlük veya haftalık olabilir, ancak iş yerinde kullanılacaksa günlük olması tercih edilir. Ajandalar yıllık olarak basıldığından, eğer o yıl hediye ettiğiniz kişi tarafından kullanılmayacaksa önemini yitirebilir. Bunun için bazı firmalar tarihsiz sayfaları olan ajanda bastırarak, bunun bir defter gibi uzun süre kullanılmasını da sağlayabilirler. Özellikle renkli ve lastikli defterler popüler promosyon defterlerdir.

Firmamız en bilinen promosyon ürünü olan promosyon ajanda ve promosyon defter konusunda genellikle stoklu çalışmaktadır. Ancak eğer siparişiniz stoklarımızda yoksa en kısa sürede hazırlanacak ve size teslim edilecektir. Ajandanın üzerinde yer alan firma logonuz dilediğiniz renk ve boyutta kaliteli baskı malzemesi ile basılacaktır. Sayfada bulunan ürünlerden zevkinize uygun olanı seçebilir ve promosyon ajanda fiyatları ya da sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

" >

Normal hayatta olduğu kadar, iş hayatında da zamanı etkili…

Promosyon Ürünleri
Promosyon Tarihsiz Defter
Müşterilerinizin tarih kaygısı olmadan her daim kullanabilmelerine yönelik olarak tasarlanan promosyon defter ürünleri her daim sizi hatırlamalarını sağlayacak. Tarihli defterlerde oldukça işe yarayan ürünlerdendir. Ancak çoğu zaman çalışanlar ellerinin altında tarihlerini kendilerinin atabildikleri not defterleri olsun isterler. Doyuk promosyon içerisinde yer alan ürün skalasında müşterilerinizin bu isteklerine cevap verebilecek özellikte tasarlanmış ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Özel tasarımları ile oldukça şık görünüşe sahip olan bu defterler farklı renkler ile size sunuluyor.

Kaliteli kapak ve sayfalar ile en uygun fiyata promosyon ürünlerinizi yaptırabilirsiniz. Dilerseniz kapaklar üzerine şirketinizin baskısını ücretsiz basılacaktır. Ayrıca kargo kısmı için ayrıca bir bütçe ayırmanıza gerek yok. Doyuk Promosyon Türkiye’nin neresinde olursanız olun siparişlerinizi size ücretsiz olarak gönderiyor.

" >

Müşterilerinizin tarih kaygısı olmadan her daim kullanabilmelerine…

Promosyon Ürünleri
Promosyon Kalem
İnsan hayatında öneminin ne kadar büyük olduğunun farkında olmadığımız bazı ürünler var. Kalem de bunlardan biri. Form doldurmak veya imza atmak için günde kaç kez başka birinden kalem rica ettiğinizi düşünün. Ödünç aldığınız kalem, bir promosyon kalemi ise o kalem gün içerisinde birçok insanın elinden geçer ve üzerindeki yazılar çokça okunur. Bu sayede de marka bilinirliğinize oldukça katkı sağlar.

Promosyon ürünleri arasında kalemin önemi işte bu yüzden çok büyük. İster metal kalem olsun, ister geri dönüşümlü, isterse plastik kalem olsun, promosyon kaleminiz düşünmediğiniz kadar çok kişiye sizin firmanızın veya ürünlerinizin reklamını yapabilir.

Sizin için hazırladığımız promosyon kalem seçkisine bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Promosyon kalem fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

" >

İnsan hayatında öneminin ne kadar büyük olduğunun farkında…

Promosyon Ürünleri
Promosyon Speaker (Hoparlör)
Şık dizaynı ile ofislerde, masa üstlerinde de rahatlıkla kullanılan mini hoparlörler, güçlü bas yapıları ile yüksek tonda müzik sunarlar. Çekim güçleri bluetooth3 teknolojisi ile yaklaşık 10 m olan bu hoparlörler, aralıksız şarj olmadan 5 saat müzik zevki sunabilirler. Üzerlerinde yer alan mikro SD kart girişi ile dilerseniz bluetooth kullanmadan da, önceden karta yüklediğiniz mp3’leri çalabilirsiniz. Tüm cihazlarla uyumlu çalışırlar ve usb kablosu ile ortalama 2 saatte tam şarj edilebilirler.

Logonuzun veya ürününüzün çok kullanılan bir cihazın üzerinde yer alması, sizi hedef kitlenize çok daha hızlı bir biçimde ulaştıracaktır. Firmanızın logosu promosyon hoparlörün üzerine serigrafi, ofset veya lazer baskı tekniği ile basılır. Bu özel teknikler ve kullanılan baskı malzemeleri, cihaz uzun süre kullanılsa ve taşınsa bile logoya zarar gelmesini engellerler.

Sadece 130 g ile 230 g arasında ağırlığa ve çok şık dizayna sahip olan bu minik hoparlörlerden çıkan ses, neredeyse ortalama bir müzik aletine eşittir. Değişik renklerde ve modellerde bulabileceğiniz promosyon hoparlör fiyatlarına ulaşmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

" >

Şık dizaynı ile ofislerde, masa üstlerinde de rahatlıkla…

Promosyon Ürünleri
Promosyon Powerbank
Özellikle akıllı telefonlarda yer alan sosyal medya programları, video, fotoğraf yüklemeleri ve Whatsapp mesajlaşmaları, markası ne olursa olsun telefonunuzun şarjını çok daha hızlı bitirir. 2016 yılının trend promosyon ürünleri arasında yer alan powerbank ürünleri, diğer adıyla mobil şarj cihazları, firmanızın tanıtımı ve hedef kitlenize ulaşmanız için en düşük bütçeli ve kolay yoldur.

Powerbank mobil bataryalar, kullanıcılarına şarj özgürlüğü sağlar. Bu cihaz sayesinde akıllı telefon, bir elektrik çıkışına gerek olmadan acil durumlarda yetecek kadar şarj olacaktır. Powerbank’ın mAh olarak da belirtilen gücü, aynı zamanda bataryanın çıkış gücüdür. Ne kadar fazla olursa telefon o kadar hızlı şarj olacaktır.

Firmamızın her zevke ve beğeniye uygun promosyon powerbank fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

" >

Özellikle akıllı telefonlarda yer alan sosyal medya programları,…