Bilgi Bankası

İnternet sitesi nedir?
Paylaşım Tarihi: 08.12.17

İnternet sitesi bir iletişim ortamıdır.

Radyo, televizyon, gazete, dergi, kitap, telefon, faks gibi iletişim araçlarının herbirine veya tümüne alternatif ya da tamamlayıcı olabilir.

İnternet sitesi kullanım alanına göre; eğlence alanı, video - müzik portalı, haber aracı, kartvizit, broşür, faks, telefon, tv, canlı yayın aracı, form - bilgi yollama aracı, dosya transfer aracı, hesaplayıcı, çevirici, satış alanı, değişim alanı, vitrin , mağaza,  muhasebe defteri, banka şubesi, sohbet odası, ziyaretçi defteri, emlak ofisi, gezi aracı, uzaya açılan bir kapı, harita, resim - video düzenleyicisi, ofis araçları ve daha birçok şeydir. İnternet sitelerinin sınırları hayal gücümüzle sınırlı olabilir.

Çağımızın olmazsa olmazıdır. Günümüzde başka hiçbir iletişim aracı internet sitelerinin yaptığı ve yapabileceği işleri bir arada yapamaz. Bir internet sitesinin izleme işlemini bilgisayarınızdan yapabileceğiniz gibi cep telefonunuzdan hatta televizyon gibi akıllı cihazlarınızdan da yapabilirsiniz.

İşin en güzel yanı ise internet sitesinin sağladığı tüm bu özellikleri, alternatiflerine oranla çok uygun maliyetlerle sahip olabilirsiniz.

Sonuç olarak internet sitesi dünyanın her yerinden, her saatte, zaman dilimi fark etmeksizin size ve işinize ulaşım sağlayacak en etkili iletişim aracıdır.